کارگشا , سامانه جامع صنعت ساختمان در حال حاضر در سراسر کشور کلیه امور مربوط به خدمات اینترنتی قابل ارائه صنعت ساختمان شامل مشاوره، انعقاد قراداد، مطالعات امکان سنجی، ارائه نقشه های اجرایی، ارائه کتب و نرم افزارهای راهکارهای تخصصی و برگزاری مسابقات و مزایدات و مناقصات، معرفی شخصیت های حقوقی و حقیقی صاحبان صلاحیت و ...را انجام می دهد و در چشم انداز خود تا سال 1400 شمسی به یکی از جامع ترین فروشگاه های اینترنتی عرضه خدمات مهندسی در کشور تبدیل خواهد شد.

هدف سامانه جامع صنعت ساختمان کارگشا بررسی و درک صحیح و تخصصی نیاز دانشجویان، مهندسان، استادکاران، تامین کنندگان، توزیع کنندگان، سرمایه گذاران و ارائه خدماتی با کیفیت، شایسته و مناسب برای کاربران و مخاطبان این حوزه است.

​​​​​​​محتواهای سایت کارگشا با دقت فراوان از میان مطالب تکنولوژی روز دنیا در زمینه صنعت ساختمان انتخاب می شوند و توسط کارشناسان بررسی و گرد آوری می گردند. که در این میان مطالبی که بیشترین کاربرد و تازگی را در دنیای ساختمان دارند و می توانند ایده هایی ناب را در ذهن مشاوران ، اجرا کنندگان و تولید کنندگان ایجاد نمایند مورد توجه ما است. که شما مخاطب گرامی نیز می توانید ما را در جستجوی عناوین تازه یاری رسانید.